Calcium Organizasyon ve Calcium Turizm, 2002 yılında kardeş şirketler olarak kuruldu. Bizler, çalışmalarını mükemmelliğe adamış “ayağı yere basan” bir grup hayalperestiz. Önceliğimiz, müşterilerimizin markalarının en iyi şekilde temsil edilmesi ve düzenlediğimiz organizasyonlarla akıllarda iz bırakmasıdır.

Yaratıcılık bizim ilham kaynağımız...

Yaratıcılık azimle birleştiğinde mükemmelliğe ulaşılır!

Etkinlik ve toplantı organizasyonları çok yönlü çalışmalardır ve uzmanlık gerektirir. Tecrübelerimiz, müşterilerimize beklentilerini karşılayacak bir çalışma sunmamıza yardımcı olur.

Her organizasyon sosyal, teknik ve yaratıcı yönleriyle bir başarı öyküsü olmalıdır. Çalışmaya öncelikle müşterilerimizin hedeflerini öğrenerek başlarız. Bu, bizim operasyonumuzun temel taşını oluşturur. Bir sonraki adım, organizasyonun en ince ayrıntısına kadar planlanmasıdır. Hayal gücümüzün sınırsız olduğunu burada belirtmekte fayda var! Müşterilerimiz ile işbirliği içinde çalışmak, organizasyonun adımlarını son dakika sürprizlerine fırsat bırakmadan tasarlamak ve paylaşmak başarımızın sırlarından bazıları... Organizasyon sonrası değerlendirmeye de büyük önem veririz: düzenlediğimiz etkinliklerin tüm şehrin dilinde olmasını sağlarız!